![](https://dosvid-eu.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/323978312_5838988249549709_2114004321680359472_n.jpg)
Війна триває, і допомога захисникам України потрібна кожного дня. Саме тому ГО “Досвід ЄС” вчергове передала українським воїнам (зокрема, ППО) та харківським лікарям автівку з Голландії, газові пічки, павербанки, генератори, продукти, свічки та засоби гігієни.
Дякуємо за допомогу нашим постійним донатерам та партнерам, зокрема, Kulturzentrum GOROD – GIK e.V. Саме завдяки цій оргаізації стало можливе проведення благодійного ярмарку в Мюнхені. Ярмарок вийшов чудовим – з фотозонами та майстер класами для дітлахів, фудкортом з українськими стравами та виставами українською мовою. Зібрані під час ярмарку кошти передали на благодійні цілі – допомогу захисникам нашої держави.
![](https://dosvid-eu.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/324147460_736473507911287_4923419936565631880_n-1024x768.jpg)