Молодіжний драйвовий осередок SVOЇ Art-space, що почав свою бурхливу діяльність у мюнхенському Kulturzentrum GOROD – GIK e.V., за 4 дні підготував та провів неперевершений масштабний захід — Великодній ярмарок.
![](https://dosvid-eu.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-02_22-40-21-1024x683.jpg)
Напередодні волонтери проводили з дітлахами-переселенцями майстер-класи з писанкарства. Флористи робили віночки з кроликами, рукодільниці шили моркви та інші дивовижні штуки для декору та продажу. На сумках надрукували постери з малюнків українських авторів… Арт-простір працював цілодобово!
І як результат, понад 400 відвідувачів — пересічних мюнхенців та гостей міста, сонячні емоції та сльози сьогоденної війни, нові знайомства і можливості співпраці, українська кухня та пісня, скорбота та посмішки, торгівля та подарунки, майстер-класи та концерт просто неба… Нереальний, яскравий, чесний та глибокий котел української свідомості та співпричетності! На допомогу Україні було зібрано понад 6000 евро.